Житловий комплекс «Софія» від Мартинова

Відділ продажу

Резиденс

 

ЖК “Софія Резиденс” – елітний комплекс в 600 м. від Окружної дороги. Його концепція в тому, що він відрізняється від інших комплексів Київської області своїм ухилом на сімейні цінності і організації затишку для Вашої родини.

 

Велика територія з розвиненою інфраструктурою, зручним місцем розташування і транспортною розв’язкою зробить Ваше життя комфортним. Так само комплекс можна охарактеризувати як ЖК бізнес-класу, який буде складатися з п’ятдесяти одного будинку висотою десять поверхів, в яких Ви зможете не тільки жити, а й вести свій бізнес.

 

Квартири в ЖК “Софія Резиденс” будуть так само незвичайні як і весь комплекс. Лоджії будуть французькими, тобто повністю засклені, в зв’язку з цим забудовник вирішив зробити господарям квартир теплі підлоги в санвузлах і лоджіях.

 

У найближчих планах забудовника є будівництво великої школи на 1000 чоловік, двох дитячих садків та поліклініки зі стаціонаром. Буде проведено благоустрій та озеленення території, обладнані надземні і наземні парковки і місця відпочинку.

 

ЖК “Софія Резиденс” стане улюбленим Вашим комплексом, безпечним для Ваших дітей і комфортним для Вас!